Hirdetés

1,5 milliós fizetésre vágyik? Magyarországon sem lehetetlen, mutatjuk, hogyan kaphatja meg

Nap Híre portré Nap Híre

Ezért az álomfizetésért cserében 4-6 üzletet kell irányítania az illetőnek a betanítási időszak után.

Az ATV számolt be arról, hogy a Lidl Magyarország értékesítési vezetőt keres Budapest és környékére. Mint írták, a betanítási idő 9-12 hónap, ezt követően pedig 4-6 üzletet kell irányítania a kiválasztott szerencsésnek, ami során 120-200 dolgozóért lenne felelős.

Ezeket a feladatokat kell ellátnia

Hivatkozás másolása
  • munkatársak toborzása, kiválasztása és szerződéskötés folyamatának támogatása,
  • a személyzet fejlesztésének és továbbképzésének támogatása,
  • a forgalom, értékesítési darabszámok, valamint a munkaerő felelősségteljes tervezése,
  • egységes üzleti koncepciónk maradéktalan megvalósítása,

Az elvárások között szerepel a 9-12 hónapos betanítási időszak vállalása a régió teljes területén, a költözési hajlandóság, egyetemi vagy főiskolai végzettség, B-kategóriás jogosítvány, illetve német és/vagy angol nyelvtudás.

Mindezért cserében a népszerű cég azt ígéri, hogy a munkakörben eltöltött 3 év után a munkabér meghaladja a 1,5 millió forintot, emellett céges autó, egészségprogram és további kedvezmények is járnak a felvett munkatársnak.

A lap kiemelte azt is, hogy ez a bruttó 1,5 milliós bér Magyarországon kiemelkedőnek számít, hiszen a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) adatai szerint tavaly átlagosan 557 ezer forint volt a bruttó átlagkereset a teljes munkaidőben foglalkoztatottak között és az öt főnél nagyobb cégek esetében.

Elindult a Naphire.hu YouTube-csatornája, iratkozzon fel a legfrissebb videóinkért!

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés