Elgázolt egy embert egy Győrből Celldömölkre tartó vonat Ménfőcsanak és Győrszemere között - tájékoztatott a Mávinform szombat délelőtt.
A helyszínelés ideje alatt - várhatóan kora délutánig - szünetel a vonatforgalom Győrszabadhegy és Győrszemere között. A vasúttársaság pótlóbuszokat rendel. A Győr-Pápa-Celldömölk vonalon megnő az eljutási idő, ez érinti a Helikon InterRégió vonatokat is - áll a közleményben.
Korábban történt egy másik vonatbaleset is. Kettő szerelvénnyel is ütközött egy autó Göd és Dunakeszi között egy vasúti átkelőnél; személyi sérülés nem történt.
A közlemény szerint egy jól működő - tilos jelzést adó - fény- és félsorompós vasúti átjáróban ütközött az autó a Szobról a Nyugati pályaudvarra tartó személyvonattal. Az ütközés következtében a gépkocsi átsodródott a másik vágányra, ott pedig ütközött a Nyugati pályaudvarról Szobra tartó vonattal is. Egy gyereket pedig a 4-es főúton gázoltak halálra.
Kapcsolódó cikkek
- 60 helyett 127-tel ment egy magyar autós - fotó Nemrég egy 40 éves sofőrt kaptak gyorshajtáson, nem is akármennyivel lépte túl a megengedett határt.
- 11 éves diákjával szexelhetett egy magyar tornatanár A férfi azt haználhatta ki, hogy a kislányt kiközösítették társai.
- Betegnek tettette magát a fiatal egyetemista, milliókat csalt ki az emberekből A 19 éves lány a betegségéről a TikTok oldalán kezdett el beszélni, majd többször tájékoztatta is a követőit, hogy milyen kezeléseket kapott a kórházban. De ebből semmi sem volt igaz.
- 4 éves kislányt ölt meg egy kutya Egy brit család egyetlen gyermekét veszítette el a véres kutyatámadásban, ráadásul a tragédiát a házi kedvencük okozta.