Mintegy 10 méteres magasságból rúgott le egy strandolót egy úszómester Ausztriában.

Egészen hihetetlen videó járta be nemrég a közösségi médiát, írja az szmo.hu.
A felvételen az látható, hogy egy fiatal férfi egy osztrák strandon teljesen bepánikolt a 10 méteres úszótorony tetején. A strandoló se a lépcsőn nem mert lejönni, sem pedig ugrani nem volt képes.
Az úszómester végül úgy oldotta meg a problémát, hogy egyszerűen lerúgta a strandolót a torony tetejéről. A strand belső vizsgálatot indított az eset miatt, az úszómester pedig nem dolgozhat a strandon.
Kapcsolódó cikkek
- Nagy változás jön a magyar tévécsatornánál Október 3-tól új néven, megújult díszletben várja a nézőket az ATV ikonikus műsora. Keddtől-péntekig este 20.45-től érkezik az Aktuál Krug Emíliával és Bodacz Balázzsal.
- Bekövetkezett az elkerülhetetlen Pest megye legolcsóbb gyógyvizes fürdője áttér az utószezoni működésre.
- Durva balhé tört ki a budapesti Decathlonban, a vészkijáraton keresztül menekültek a vásárlók Az esetről videófelvétel is készült, ami gyorsan terjedni kezdett a közösségi oldalakon.
- Nagy gondok vannak az iPhone 15 körül, itt az Apple reakciója Épp, hogy csak egy hete jelentek meg az Apple új telefonjai, máris javítani kell egy hibát, amit rengeteg felhasználó szinte azonnal érzékelt.