A támadás tegnap történt, az életveszélyes sérülést szenvedett ápolót pedig megműtötték.
Ahogy arról a Nap Híre is beszámolt, késsel támadt egy beteg egy ápolónőre hétfőre virradó éjjel a szekszárdi kórházban. Az ápolónő életveszélyes sérüléseket szenvedett. A sértettnek esélye sem volt a védekezésre, de a súlyos sebesülése ellenére, lélekjelentlétének köszönhetően még be tudott menekülni az ügyeletes szobába.

Az esettel kapcsolatban friss részletek derültek ki, a támadó egy 75 éves férfi volt, akit még nem tudtak gyanosítottként kihallgatni a rendőrök az egészségügyi állapota miatt, jelenleg a pszichiátrián fekszik.
Debreceniné Farkas Edit, a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense a 24.hu-nak kiemelte, továbbra is életveszélyt okozó testi sértés gyanúja miatt nyomoznak, és megerősítette, hogy még nem tudták kihallgatni a bűncselekménnyel gyanúsított idős férfit.
Kapcsolódó cikkek
- Döbbenetes fordulat a körúti robbantás ügyében Mintent megváltoztathat egy most előkerült felvétel?
- Halálosan megfenyegette volt élettársát egy pápai férfi, nem tudta elfogadni a szakítást Kezdeményezték a férfi letartóztatását.
- Megütött egy rendőrt a Fidesz-székháznál, elítélték a tüntetőt A május 19-i diáktüntetés után azok között volt, akik testükkel tolták a rendőrsorfalat, de aztán ráadásul ököllel ütött az egyik egyenruhás fejére.
- (18+) Szörnyűség történt Várhosszúrétnél, holttestet találtak egy turistaösvényen Egy idős férfi az áldozat.