Ma sem ússzuk meg, a meteorológusok kiadták a riasztást.
Ahogy arról korábban a Naphire.hu is beszámolt, az erőteljes gomolyfelhő-képződés mellett ma több órára kisüt a nap, de szórványosan várható zápor, zivatar, melyeket felhőszakadás kísérhet. Az Országos Meteorológiai Szolgálat riasztást adott ki.
Az Időkép radarképén azt is látni, most éppen hol járnak a záporok, zivatarok:

A portál azt írja, délelőtt záporok rendeződtek egy vonalba a Dunántúlon, és szép lassan vonultak északi, kis kitéréssel északnyugati irányba.
Kapcsolódó cikkek
- Döbbenet Dombóváron: Öngyilkos akart lenni, magára robbantotta a házat egy férfi A férfi túlélte a robbanást, a pécsi kórházba szállították.
- Megrázó részeletek Varga Veronika haláláról Ötvennégy éves korában elhunyt Varga Veronika francia-magyar színésznő - tudatta családja vasárnap az MTI-vel.
- Rémület Erdőkertesen: Kútba zuhant egy 15 éves lány A lány életét a tűzoltók mentették meg.
- Nagyszabású gyakorlatra készülnek a katonák, ezeken a településeken hangosak lehetnek A gyakorlat hétfőn kezdődik és egészen október 20-ig tart.