Mutatjuk is a legfontosabb részleteket.
Egyre közelebb van az október 23-i nemzeti ünnepünk, ami a pi megszokottak szerint pihenőnapot is jelent. Ebben az évben külön jó hír, hogy hétfőre esik, így most hosszú hétvégén pihenheti ki magát minden magyar. Ez azonban azt jelenti, hogy hétfőn az üzletek nem lesznek nyitva. Ezért érdemes tájékozódni, mielőtt vásárolni indulnánk.

A legtöbb üzlet október 23-án zárva lesz, többek között a SPAR, az InterSpar, a Lidl, a Tesco, a Penny, az Auchan, a Lidl és az Aldi is.
A Pénzcentrum kiemelte, hogy az OMV SPAR express és üzletek egy része hétfőn is nyitva lesz, ám csak azok, amelyek benzinkutakhoz tartoznak. Azokon a kutakon viszont, ahol a benzinkút sem fog üzemelni, a SPAR üzletei is zárva lesznek.
Az említett üzletek vasárnap megszokott nyitvatartással várják a vásárlóikat, így a boltzár előtt mindenki be tudja szerezni, amire szüksége lehet hétfőn.
Kapcsolódó cikkek
- Megdöbbentő videó: Kígyózó sorokban próbálnak időpontért könyörögni a pesterzsébeti betegek Havonta egyszer 10 percig lehet időpontot kérni a pesterzsébeti reumatológiára.
- Útnak indult? Káosz alakult ki az M1-es, M3-as és az M5-ös autópályán Kilométeres kocsisorok várják, hogy tovább tudjanak menni.
- Vitézy Dávid továbbra sem kedveli Lázár Jánost A közlekedési szakértő összeszedte, milyen vasúti fejlesztések álltak le a fővárosban.
- Brutális vagyonra tett szert Orbán minisztere Elképesztő gigaüzleteket kötött az elmúlt években az Orbán-kormány honvédelmi minisztere.