Takács Zsuzsi órákon keresztül várakozott a Fejér Vármegyei Kórházban.

Zámbó Krisztián volt szerelme, Takács Zsuzsi a péntek délelőttöt a a Fejér Vármegyei Kórházban töltötte, egy papírért ment - írja az rtl.hu.
Őrület, mi van a kórházban… sajnos.
- fogalmazott Takács Zsuzsi.
“Rengeteg a beteg ember, a kóházi dolgozók próbálják türelmesen kezelni a dolgokat… Istenem mindenki nagyon vigyázzon magára! Reggel 7 óta egy papírra várunk” - posztolta reggel 9-kor Instagramon storyban.
Kapcsolódó cikkek
- Hosszú Katinka új képeket posztolt Floridából, így gömbölyödik a pocakja Katinka és a férje a tengerparton töltötte a napot.
- Váratlanul Kollányi Zsuzsi is bejelentette, hogy vége a házasságának Ahogy arról lapunk is beszámolt, kedd este jelentette be Peller Anna és Lukács Miki, hogy 14 év házasság után a válás mellett döntöttek, most pedig egy újabb magyar sztár sokkolta a rajongókat a váratlan bejelentésével.
- Derült égből a villámcsapás: 14 év után válik a népszerű magyar sztárpár Közös videóban jelentették be a szomorú hírt.
- Itt a drámai bejelentés, gyászol Bruce Willis felesége "Én mindig szeretni fogom őt" - írta az Instagram-oldalán a színész felesége.