A 76 éves művész az ATV-n durrogtatja majd humorbombáit.

– Lehetőség ez, én legalábbis így élem meg ezt a pillanatot – mondta Markos György a Blikknek – Megkerestek az ATV-től, s én némi gondolkodás után azt mondtam, miért is ne folytathatnám azt, amit öt éve abbahagytam, s ami valóban az életem talán legfontosabb része volt: a színészkedést, a közönséggel való közvetlen kapcsolatot.
Kiderült, hogy izgult, de nagyon jól érezte magát ismét a kamerák előtt. Kíváncsian várja a nézők reakcióját és nem tartja kizártnak, hogy lesz folytatása a mostani fellépésének.
Bár korábban arról beszélt, hogy nem hiányzik neki a színpad, de bevallotta, hogy mindig is benne volt, hogy megmutassa, mi rejlik benne.
Szilveszter este 21.40-kor kezdődik az ATV-n az AradiVarga Show, Markos György a két házigazda, Aradi Tibor és Varga Ferenc József mellett többek között Oroszlán Szonja, Laár András és Vida Péter társaságában lesz látható.
Kapcsolódó cikkek
- Ennyit kérnek Antal Imre legendás hagyatékáért Az eladásra kínált gyűjtemény több száz tételből áll össze.
- A világ legértékesebb útlevelei: Magyarország rendkívüli helyezést ért el Minden évben elkészítik a világ legértékesebb útleveleinek a listáját, és a dobogós helyezettek között ezúttal egyetlen nyugati ország sincsen.
- 350 ezer forintért rendelt kaját egy 6 éves gyerek Alapos meglepetést okozott szüleinek az a michigani kisfiú, aki apja telefonjával sorra rendelte a gyorséttermi kedvenceit. Gond az volt, hogy volt, amit tucatszor is.
- Rendkívüli figyelmeztetés jött a Honvédségről Kiképzési feladatokat hajt végre a Magyar Honvédség vitéz Bertalan Árpád 1. Különleges Műveleti Dandár a jövő hét elején Szolnokon, ezért megnövekedett hanghatásra kell számítani - közölte a szolnoki polgármesteri hivatal.