Csaknem három hónap után pénteken kiengedték a sevillai kórházból Sergio Ricót, a francia futballbajnok Paris Saint-Germain lovasbalesetet szenvedett kapusát.
A 29 éves spanyol játékos május 28-án szülővárosa, Sevilla közelében járt szerencsétlenül, amikor egy elszabadult ló összeütközött azzal a lóval, amelyiken ő ült. A tartalékkapus súlyos fej- és nyaksérülésekkel szállították kórházba, ahol három hétig mesterséges kómában tartották, és csak júliusban hagyhatta el az intenzív osztályt.
A Mallorcában és a Fulhamben is megfordult Rico a párizsiak Strasbourg elleni mérkőzésén a kispadon ült, majd másnap klubja engedélyével Spanyolországba utazott, hogy zarándoklaton vegyen részt. Erre azonban már nem tudott elindulni a kis híján végzetes baleset miatt - írja az MTI.
Kapcsolódó cikkek
- Döbbenetes jelenet játszódott le a focipályán, váratlanul összeesett a Waalwijk kapusa A 28 éves játékost kórházba szállították.
- Botrány kibontakozóban: az UEFA visszaengedné az oroszokat, de ez sokaknak nem tetszik Több ország - élükön az ukránokkal - is bejelentette, hogy bojkottálják a 2024-es Európa-bajnokságot.
- Sokkoló jelenet zajlott le a Magyar Kupa mérkőzésen, összeesett a népszerű focista Mentő szállította le a játékost a pályáról.
- Egyszerűen undorító, ahogy a Chelsea sztárfocistája a játékvezetővel viselkedett Káromkodva szidta a bírót a sérült sztárjátékos.