Elon Musk édesapja érdekes választ adott
Errol Muskkal, a világ leggazdagabb emberének, Elon Musknak az édesapjával a TimesRadio műsorában készítettek interjút, ahol felmerült az a kérdés is, hogy Elon valóban megvenné-e a Liverpool labdarúgóklubját – írja a Sportal.
„Ezt nem tudom kommentálni, mert fel fogják emelni az árat – tréfálkozott. – Ó, hát igen, szeretné, de ez nem jelenti azt, hogy meg is veszi. Bárki szeretné, ahogyan én is. A nagyanyja liverpooli, rokonaink is élnek ott, kötődünk a városhoz” – fogalmazott a 79 éves üzletember.
A Times állítja, hogy Elon Musk nem vette fel a kapcsolatot a Liverpool tulajdonosaival, vagyis az amerikai Fenway Sports Grouppal.
Az FSG elnöke, Mike Gordon korábban egyébként így nyilatkozott a klub jövőjével kapcsolatban: „A Liverpool iránti hosszú távú elkötelezettségünk továbbra is olyan erős, mint valaha. Mindig is azt mondtuk, hogy ha van olyan befektetési partner, aki megfelelő a Liverpool számára, akkor élni fogunk a lehetőséggel, hogy segítsünk biztosítani a klub hosszú távú pénzügyi ellenálló képességét és jövőbeli növekedését.”
Elindult a Naphire.hu YouTube-csatornája, iratkozzon fel a legfrissebb videóinkért!